Sevdalandım

  • SanatçıCumali Özkaya
  • Tarih8 ŞUBAT 2019
  • TürPop
  • YapımcıHasan Basri Yapım

CUMALİ ÖZKAYA “SEVDALANDI”

CUMALİ ÖZKAYA MÜZİK LİSTELERİNİ ZORLUYOR!

Müzik dünyasının fenomen isimlerinden Cumali Özkaya, ses getiren projelerine bir yenisini daha ekledi.


“SEVDALANDIM”A ÖZKAYA YORUMU!
Anadolu müziğine kendi imzasını atmayı başaran Cumali Özkaya, müzik severleri şaşırtacak bir cover’a daha imza attı. Dikkat çeken sesi ile müziğimize ses olan Özkaya bu sefer gençlerin ve sevdalıların beğenisini kazanacak bir eser ile müzik severlerin huzurunda.

Yıllar önce İbrahim Tatlıses ile ünlenen sözleri Şakir Askan, müziği Burhan Bayar’a ait olan Sevdalandım isimli şarkıyı kendi tarzı ile yorumlayıp cover yaparak bambaşka bir hale getirdi.

Çok konuşulan Yol albümü, Youtube Dünya listelerine giren “Tekirdağ’ın Üzümü”, yine ses getiren “Aynalar” single’nın ardından Cumali Özkaya’nın yeni single’ı “Sevdalandım” dijital platformlardaki yerini aldı.

TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA

Prodüktör Hasan Basri’nin vizyonu ve imzası ile yürütülen Cumali Özkaya projelerinin bu çalışmasında da yine çok güçlü bir ekibin imzası var. Bu single’ın Düzenlemeleri Mehmethan Dişbudak, imaj fotoğrafları ünlü fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül, görsel tasarımları GrafiHBY Productions, sosyal medya ve dijital PR ı Dijiword dijital reklam ajansı, styling’i HBYStyle üstlendi.

AŞK SANDIĞIN KADAR DEĞİL YANDIĞIN KADARDIR

Aşk’ın saflığını, yalınlığını ve duygusunu anlatan Sevdalandım single’ı “Aşk sandığın kadar değil yandığın kadardır” ruhu ile müzik severlerle buluşturan Özkaya, bu ruhu çağrıştıracak, sıra dışı ve ilgi çeken bir klibe imza attı. Cumali Özkaya geleneğini yine bozmadı ve prodüktörü Hasan Basri’nin iddealı fikirleri eşliğinde yine yönetmen Ramazan Arslankaya ile çalıştı.

SOSYAL MEDYA AŞKLARINA KARŞI SEVDALANDIM

Sevda ve aşk’a sesi ile köprü olmayı misyon edinen ünlü şarkıcı “Sevdalandım”ı dinleyen sevdalılar daha da aşka gelecek ayrıca sosyal medya üzerinden mekanik, yüzeysel ve anlık aşk yaşadığını sanan gençler çoğunlukta, onlar ise sevdanın duygusunu daha yoğun hissedecekler” dedi.

Cumali Özkaya’nın yeni single’ı “Sevdalandım” Hasan Basri Yapım imzası ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.


 

SANATÇININ DİĞER ALBÜMLERİ

YUKARI