CUMALİ ÖZKAYA DAN SEVDALANACAĞINIZ RADYO KONSERİ

Cumali Özkaya dan Sevdalanacağınız Radyo Konseri ile sizleri keyifli bir akşam bekliyor. Cumali Özkaya, Radyo 7’de yeni single’ı Sevdalandım ve sevilen eserlerini seslendireceği konser havasında geçecek bir programla sizlerle olacak. Erkan Koç, Onur Şan ve Ekrem Düzgünoğlu'nun birlikte yaptığı İz programı, Cumali Özkaya’nın konuk olacağı bölümüyle 28 Şubat Perşembe saat 20:00’de Radyo 7’den yayınlanacak.

Cumali Özkaya Sevdalandım İle İz Bırakacak
Cumali Özkaya dan Sevdalanacağınız Radyo Konseri

Anadolu müziğinin fenomeni haline gelen Cumali Özkaya, başarılı yapımcısı ve prodüktörü Hasan Basri ile ses getiren projelere imza atmaya devam ediyor.

2016 yılında Yol albümüyle müzik severlerin dikkatini çeken Cumali Özkaya, kısa bir süre sonra çıkartmış olduğu ilk single’ı Tekirdağ’ın Üzümü ile de dünya listelerine girdi.

Tekirdağ’ın Üzümü single’ından sonra çok beğenilen Aynalar single’ı müzik severlerle buluşan Özkaya, 8 Şubat tarihinde Hasan Basri Yapım’dan çıkartmış olduğu yeni single Sevdalandım müzik severlerle buluştu.

Yıllar önce İbrahim Tatlıses’in seslendirdiği, sözleri Şakir Askan’a, müziği Burhan Bayar’a ait olan Sevdalandım başarılı aranjör Mehmethan Dişbudak’ın yapmış olduğu cover ve Cumali Özkaya’nın eşsiz yorumuyla kısa sürede çok beğenildi.

“Aşk sandığın kadar değil yandığın kadardır” ruhu ile müzik severlerle buluşan Sevdalandım, günümüzde yozlaşan ve anlamını yitiren aşkı özünde yeniden alevlendirecek.

Cumali Özkaya’nın yeni single Sevdalandım 8 Şubat’ta tüm dijital platformlarda yerini alırken, klibi ile de kısa sürede izlenme rekorları kırdı.

Cumali Özkaya yeni single Sevdalandım ve sevilen eserlerini bu defa Radyo 7 dinleyicileri için seslendirecek.

Erkan Koç, Onur Şan ve Ekrem Düzgünoğlu'nun birlikte sunduğu İz programına radyo konseriyle konuk olacak olan Özkaya, birbirinden güzel eserleri seslendirecek.

Cumali Özkaya, Sevdalandım single’ı ve sevilen eserlerini seslendireceği

YUKARI