HASAN BASRİ BUDAK YOUTUBE KANALI YAYINDA

Uzun yıllardır ekranların sevilen ve vazgeçilmez ismi, Türkü Diyenler’in mimarı Hasan Basri Budak’ın sürprizlerle dolu youtube kanalı www.youtube.com/hasanbasritv  yayına başladı.

Bu kanalda hoşunuza gidecek bir çok konu ve birbirinden özel konuklar sizlerle olacak. Hasan Basri Budak Türkiye’nin sevilen isimleri ile arabasında yolculuk yaparken, sohbetleriyle de hayat pencerenize yeni alanlar ekleyecek.

Bu kanalda herkes payına düşeni fazlasıyla alacak. Misyonu ve vizyonu ile daima başarılı ve beğenilen işlere imza atarak fark yaratan Hasan Basri Budak’ın  www.youtube.com/hasanbasritv  kanalı da bu farklara yenisini ekleyecek. Tüm bu yeniliklerden haberdar olmak için Hasan Basri Budak kişisel web sitesi https://www.hasanbasri.com.tr/ takip edebilir, www.youtube.com/hasanbasritv  kanalının tüm içeriklerinden anında haberdar olmak içinde abone olup bildirim ziline tıklayabilirsiniz. 

www.youtube.com/hasanbasritv  Kanalının İlk Konuğu Hüseyin Turan

Hasan Basri Budak gibi bir gönül adamı olan Türk Halk Müziği’nin sevilen ismi Hüseyin Turan bu özel youtube kanalının ilk konuğu olacak.

Hasan Basri Budak Hüseyin Turan ile arabasında yolculuk ederken ikili arasında geçen ve asla hiçbir yerde duyamayacağınız sohbete bu kanalda tanıklık edeceksiniz.

Bu kanalda sürprizler saymakla bitmez. Daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz http://bit.ly/HasanBasri-HuseyinTuran  linkine tıklayabilirsiniz.

YUKARI