YENİ YILA MERHABA HOŞGELDİN 2020

Gelen her yeni yıl, yeni hayaller, yeni umutlar demektir. 2020’ye saatler kala herkesin içini bir umut ve mutluluk kaplar. Yeni bir yıl ve hayallere açılan kapılar…

Herkesin yeni yıldan kendine göre bir isteği vardır. Kimi iyi bir iş ya da mevki sahibi olmak ister, kimi bir evi ya da arabası olsun ister. Küçük bir çocuk ise; derslerinde başarılı olabilmeyi ister. Kısacası dünya üzerinde yaşayan 7’den 70’e herkesin bir umudu vardır yeni gelecek olan yıldan.

Hayata Bir Mola Verip Yeni Başlangıçlara Yelken Açmak

Yeni yıl, hayatımızın her alanında alacağımız yeni kararlar için aslında bir vesiledir. 31 Aralık akşamı hayata bir mola verip, 1 Ocak itibarıyla yeni başlangıçlar yapmak hepimizin isteğidir. Belki de sevdiklerimizle bu hayat karmaşasında bir araya gelmektir yeni yıl.

Her yeni yıl hayatlarımıza getirdiği yeniliklerle birlikte, bir o kadarda geçmişe özlem duymaktır aslında. Hepinizin nerede o eski yılbaşı günleri dediğinizi duyar gibiyim.

Sevdiklerimiz için günler öncesinden özenle seçip hazırladığımız ve büyük mutlulukla yolladığımız yılbaşı kartları… Maalesef günümüzün dijitalleşen çağında çocukluğumuzun en güzel yerinde duran yılbaşı kartlarının yerini emojili whatsap mesajları ve sms ler aldı.

Her şeye rağmen yaşadığımız her gün umutlarımızı canlı tutalım ve onları; barış, sevgi ve kardeşlik suyu ile besleyelim ki daima yeşersin dal budak versin.

Bu yılbaşı sevdiklerimizle birlikte yeni yıla huzurlu ve sevgi dolu bir başlangıç yapalım ve tüm yılı aynı heyecanla geçirelim. 2020, ülkemiz ve tüm dünya için barış, sağlık ve mutluluk getirsin. Herkesin yeni yılını en içten dileklerimizle kutluyoruz. Hayatımıza hoş geldin 2020.

YUKARI